Chci přijet

Přijeďte se k nám podívat a případně strávit čas aktivním odpočinkem v rámci rozvoje projektu, který má velký význam pro budoucnost naší civilizace. Můžete se zapojit v rámci soběstačného zemědělství, stavby, řemesla a dalších aktuálních činností. Také je možno zakoupit si sezónní zeleninu, produkty, mléko nebo řemeslné výrobky z naší produkce.

 

Soboty

Nejlepší den pro návštěvu naší farmy je každá sobota. O sobotách jsme tu všichni a přijíždí i další pomocníci a návštěvníci z blízkého okolí i ze vzdálených míst.

 

Pravidelný sobotní program:

7:30 duchovní program - zpívání manter a přednáška

8:30 snídaně

9:30 společná práce v rámci rozvoje projektu -  na poli, v zahradách, na stavbě, v dílnách atd.

14:00 oběd

15:00 společná práce

17:00 konec nebo večerní duchovní progarm - přednáška, mantra meditace atd.

 

Akce, festivaly a tábory

V rubrice akce můžete sledovat, kdy se na naší farmě pořádá nějaký výjimečný program. Naše festivaly se pojí buďto s dynamickým budováním projektu nebo s tradičními duchovními svátky, kdy svůj čas věnujeme duchovním činnostem, nasloucháme o Kršnovi, zpíváme mantry, uctíváme Pána prostřednictvím tradičních obřadů a vaříme pro všechny vynikající vegetariánskou hostinu.

 

Každé léto také pořádáme 5ti denní Haré Kršna tábor zasvěcený duchovnímu životu, kde se každý může pohroužit do blaženosti oddané služby Kršnovi a týdenní tábor věnovaný práci pro Kršnu, abychom společně mohli pohnout s mnoha úžasnými projekty naší farmy.

 

Jakýkoliv jiný den

Samozřejmě je také možné přijet kdykoliv jindy. Jen rezidenti farmy nemusí být vždy plně k dispozici, kvůli svým každodenním hospodářským povinnostem. Proto nás určitě předem kontaktujte.

 

Dejte nám vědět

Pokud byste chtěli přijet napište nám nebo zavolejte:

kontaktní osoba:

Sankírtan dás (Lukáš Trojánek) - vedoucí projektu
739 634 848, sankirtan.bvks@gmail.com

Rukminí Ramana dás (Robert Ondík) - správce
605 732 154, rukmi@seznam.cz

nebo Kámákší déví dásí (Kseniya Kozlová)
774 694 075, kamaksi.bvks@gmail.com

 

Cena a ubytování:

Ceník zatím nemáme, takže nic neúčtujeme. Přijeďte nám pomoci a my vám za to nabídneme jednoduchý nocleh a výbornou vegetariánskou stravu. Ubytovací prostory máme zatím jen provizorní a většina hostů to řeší stanem. Nečekejte žádný městský luxus :-).